Тернопіль
вул. Я. Стецька, 5
(067) 471-66-21
(093) 103-77-55

Технічна інвентаризація. Виготовлення технічних паспортів

Технічний паспорт на гараж
Технічний паспорт на квартиру
Технічний паспорт на будинок
Технічний паспорт на громадський будинок

Що таке технічний паспорт?

Технічний паспорт - це документ, який виготовляється за результатами проведення технічної інвентаризації об'єкта нерухомого майна.

Технічний паспорт є складовою частиною технічної документації на об'єкти нерухомого майна. Він включає в себе схематичний план земельної ділянки з нанесеними будівлями та спорудами, плани поверхів будинку, а також технічні показники, такі як: загальна площа земельної ділянки, загальна площа будинку, житлова площа, рік завершення будівництва, опис основних конструктивних елементів та інженерного обладнання, інформацію про наявність дозвільних документів.

На які об'єкти необхідно виготовляти технічний паспорт?

Коли необхідно виготовляти технічний паспорт?

Які документи необхідно надати для виготовлення технічного паспорта:

ТОВ "ОСА ЕКСПЕРТ" проводить технічну інвентаризацію та виготовляє технічні паспорти на об'єкти нерухомості всіх форм власності.

Виконуємо замовлення на території Тернопільської області.

Термін виконання замовлення: 7 робочих днів.

ТОВ «ОСА ЕКСПЕРТ» працює з фізичними особами та підприємствами всіх форм власності.

Технічна інвентаризація виконуються відповідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 127 від 24.05.2001 р.

Роботи з технічної інвентаризації проводяться на підставі кваліфікаційного сертифіката інженера з технічної інвентаризації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За бажанням замовника технічний паспорт надається в друкованому та електронному варіантах.

Після отримання технічного паспорта, ми надаємо вичерпну консультацію щодо наступних дій, які необхідно виконати для введення об'єкта в експлуатацію та визнання права власності.