Тернопіль
вул. Я. Стецька 5
(067) 471-66-21
(093) 103-77-55

Підготовка дозвільних документів
від початку будівництва до введення об'єкта в експлуатацію

Узаконення самочинного будівництва. Технічне обстеження.

22 березня 2018 року прийнятий Закон про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт № 3696 від 22.12.2015 р.

3 вересня 2018 року вступив в дію Наказ № 158 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт"

Таким чином Закон та Порядок виконання обстежень встипили в дію.

Будівельна амністія 2018 вступила в дію.

Як узаконити самочинне будівництво? (будівельна амністія)

Звіт про проведення технічного обстеження. Будівельна амністія
Звіт про проведення технічного обстеження
Технічний паспорт з відміткою про проведене технічне обстеження
Відмітка про проведене технічне обстеження

Ми виготовляємо повний пакет необхідних документів для введення об’єкта в експлуатацію згідно цього порядку, в тому числі:

  • технічний паспорт з відміткою про технічне обстеження;
  • звіт про проведення технічного обстеження.

Об’єкти, які можуть бути введені в експлуатацію за цим порядком:

  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року до 09 квітня 2015 року;
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.
Штрафні санкції за самочинне будівництво до замовників, які вирішили скористатись цим порядком, не застосовуються.

Роботи виконуються на підставі кваліфікаційного сертифіката експерта з технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж та сертифіката експерта з технічної інвентаризації нерухомого майна.

Термін виконання замовлення 7 днів.

Введення в експлуатацію об'єкта, право власності на який визнане рішенням суду

Постановою Кабінету Міністрів України № 461 від 13.04.2011 р. "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затверджений "Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів".

Відповідно до пункту 10 цієї постанови:
У випадку визнання права власності на самочинно збудований об’єкт за рішенням суду, він приймається в експлуатацію згідно з цим Порядком за умови можливості його надійної та безпечної експлуатації за результатами проведення технічного обстеження такого об’єкта.

Якщо Ви бажаєте скористатись цим порядком, Вам необхідно завітати до нас в офіс та замовити звіт про проведення технічного обстеження.

Далі, ми підготуємо повний пакет документів для введення об'єкта в експлуатацію.

Після чого Вам залишиться лише віднести готовий пакет документів в ЦНАП та через 10 днів отримати зареєстровану декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Все. Ваш об'єкт введено в експлуатацію!