Тернопіль
вул. Я. Стецька 5
(067) 471-66-21
(093) 103-77-55

Підготовка дозвільних документів
від початку будівництва до введення об'єкта в експлуатацію

Узаконення самочинного будівництва.Технічне обстеження.

Як узаконити самочинне будівництво? (будівельна амністія)

22 березня 2018 року прийнятий Закон про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт № 3696 від 22.12.2015 р.

17 квітня 2018 року Закон підписано Президентом.

Закон в дію не вступив.

Цей Закон регламентує спрощений порядок введення в експлуатацію самочинно збудованих (без дозволу на виконання будівельних робіт) об’єктів (будівельна амністія).

Які об’єкти можуть бути введені в експлуатацію за цим порядком:

  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року до 09 квітня 2015 року;
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності, збудовані до 12 березня 2011 року.
Штрафні санкції за самочинне будівництво для замовників, які вирішили скористатись цим порядком, не застосовуються.

Ми виготовляємо повний пакет необхідних документів для введення об’єкта в експлуатацію згідно цього порядку, в тому числі:

  • технічний паспорт з відміткою про технічне обстеження;
  • звіт про проведення технічного обстеження.

Роботи виконуються на підставі кваліфікаційного сертифіката експерта з технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж та сертифіката інженера з технічної інвентаризації нерухомого майна.

Термін виконання замовлення 7 днів.

Введення в експлуатацію об'єкта, право власності на який визнане рішенням суду

Постановою Кабінету Міністрів України № 461 від 13.04.2011 р. "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затверджений "Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів".

Відповідно до пункту 10 цієї постанови:
У випадку визнання права власності на самочинно збудований об’єкт за рішенням суду, він приймається в експлуатацію згідно з цим Порядком за умови можливості його надійної та безпечної експлуатації за результатами проведення технічного обстеження такого об’єкта.

Якщо Ви бажаєте скористатись цим порядком, Вам необхідно завітати до нас в офіс та замовити звіт про проведення технічного обстеження.

Далі, ми підготуємо повний пакет документів для введення об'єкта в експлуатацію.

Після чого Вам залишиться лише віднести готовий пакет документів в ЦНАП та через 10 днів отримати зареєстровану декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Все. Ваш об'єкт введено в експлуатацію!