Тернопіль
вул. Я. Стецька, 5
(067) 471-66-21
(093) 103-77-55

Узаконення самочинного будівництва.Технічне обстеження.

Як узаконити самочинне будівництво? (будівельна амністія)

Існує спрощений порядок введення в експлуатацію самочинно збудованих (без дозволу на виконання будівельних робіт) об’єктів (будівельна амністія).

Які об’єкти можуть бути введені в експлуатацію за цим порядком:

Штрафні санкції за самочинне будівництво для замовників, які вирішили скористатись цим порядком, не застосовуються.

Ми виготовляємо повний пакет необхідних документів для введення об’єкта в експлуатацію згідно цього порядку, в тому числі:

Роботи виконуються на підставі кваліфікаційного сертифіката експерта з технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж та сертифіката інженера з технічної інвентаризації нерухомого майна.

Термін виконання замовлення 7 днів.

На сьогоднішній день даний порядок не діє. Закон про продовження терміну дії порядку знаходиться на розгляді у Верховній Раді України.

Станом на 14 листопада 2016 року Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт № 3696 від 22.12.2015 р. прийнятий в першому читанні.

Крім того, у проекті Закону до другого читання запропоновано продовжити термін дії порядку до 31 грудня 2018 року.

Враховуючи, що порядок не діяв більше 2-х років, пропонуємо вам вже зараз завітати до нас в офіс та залишити замовлення на введення в експлутацію.

Введення в експлуатацію об'єкта, право власності на який визнане рішенням суду

Постановою Кабінету Міністрів України № 461 від 13.04.2011 р. "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затверджений "Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів".

Відповідно до пункту 10 цієї постанови:
У випадку визнання права власності на самочинно збудований об’єкт за рішенням суду, він приймається в експлуатацію згідно з цим Порядком за умови можливості його надійної та безпечної експлуатації за результатами проведення технічного обстеження такого об’єкта.

Якщо Ви бажаєте скористатись цим порядком, Вам необхідно завітати до нас в офіс та замовити звіт про проведення технічного обстеження.

Далі, ми підготуємо повний пакет документів для введення об'єкта в експлуатацію.

Після чого Вам залишиться лише віднести готовий пакет документів в ЦНАП та через 10 днів отримати зареєстровану декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.

Все. Ваш об'єкт введено в експлуатацію!